Nieuwsbrief februari 2009
Spetterende finishparty’s “Daker Rally 2009”
Tijdens de “Dakar Rally 2009” van 3 t/m 18 januari 2009 met start en finish in Buenos Aires, organiseerde HV Productions het “Holland Argentina House”.
De hoogtepunten van alle activiteiten die HV Productions aan de andere kant van de wereld organiseerde, waren het Finishfeest op zaterdag 17 januari en de Slotparty op zondag 18 januari.
Waar alle rallyrijders normaliter na het overweldigende gevoel van de finish in een zwart gat vallen, werd nu voor het eerst in de geschiedenis van de Dakar rally op de finishdag een avond georganiseerd waar vooral het reüniegevoel de boventoon voerde.
Tijdens het finishfeest zagen de teams uit de rally, voor het eerste na twee weken, hun familie, vrienden, sponsoren en fans weer terug.
Een avond waar de adrenaline weer kon dalen tot een normaal peil en waar alle deelnemers de belevingen konden delen.
Een uitgebreid dinerbuffet en een spetterend Nederlands en Argentijns entertainmentprogramma maakten deze avond tot een bijzondere beleving.
Tijdens de Slotparty op zondag 18 januari ging het dak er helemaal af!
Heerlijke hapjes, gezellig borrelen, kletsen over de belevingen en genieten van een spectaculair entertainmentprogramma met internationale live acts. De dansvloer was dan ook geen moment onbezet.
Chimène van Oosterhout leidde het podiumprogramma in professionele banen. Alle Nederlandse teams werden gehuldigd en in het zonnetje gezet. Coureurs, monteurs en overige leden ontvingen daarbij een herinneringspenning, niemand werd vergeten.
Kortom de slotparty in het “Holland Argentina House” werd een swingende apotheose van Le Dakar 2009!!
Catering “Oilily” tijdens Amsterdam International Fashion Week
HV Productions was tijdens de Amsterdam International Fashion Week verantwoordelijk voor de cateringinvulling na afloop van de show van “Oilily” op donderdag 29 januari j.l.
Het thema voor de herfst/winter collectie 2009/2010 is “Shimmering Winter Walz”. De collectie bevatte naast de artistieke prints veel gouden details & accenten. De fashion show eindigde in een spectaculaire “gouden regen”.
Na afloop van de show werden de circa 400 aanwezige gasten ontvangen met “golden bites”. De food invulling was volledig afgestemd op dit thema. Onze “Belly Kitchens” werden speciaal voor deze gelegenheid omgetoverd in het goud en natuurlijk mochten de gouden accenten in de verdere presentatie niet ontbreken.
Vanaf de gouden “Belly Kitchens” werd een keur aan culinaire one bites geserveerd. Voor deze presentatie is gekozen voor een selectie van exclusieve fingerfood tot aan de alom bekende Hollandse luxe bittergarnituur.
HV Productions: een terugblik in 2008 en wat brengt 2009
Terugkijkend op het afgelopen jaar, was 2008 een fantastisch jaar voor HV Productions, een jaar met verschillende opzienbarende hoogtepunten en een jaar waarin onze onderneming het beste resultaat boekte uit haar bestaan.
Zo organiseerden wij een enorm scala aan uiteenlopende evenementen binnen ons, in de laatste jaren vooral in de breedte, sterk uitgebreide vaste klantenbestand.
Ook werd de officiële participatie in cateringbedrijf Createring bekrachtigd en
presenteerden wij vol trots onze nieuwe huisstijl met een bijbehorende splinternieuwe website.
Ook lanceerden wij onder het label www.123bedrijsfeest.nl een eenvoudige online oplossing voor het boeken/aanvragen van bedrijfsfeesten.
Al met al een hectisch maar fantastisch jaar, waarbij bijzondere dank uit gaat naar al onze klanten die ons het vertrouwen gaven hen bij te staan, maar natuurlijk zeer zeker ook aan onze eigen crew, die zich wederom, ondanks alle drukte hebben bewezen als echte eventprofessionals.
Met het oog op de huidige onrust binnen de wereldmarkt, zijn wij ons bewust van het feit dat het jaar 2009 geen recordbreker gaat worden. Wij zullen ons dan ook vooral concentreren op het bijstaan van onze klanten, om gezamenlijk tot de meest creatieve oplossingen te komen met de middelen die voorhanden zijn.
Vooral in mindere tijden blijft natuurlijk het motiveren van personeel en klanten een must om niet volledig mee te gaan in deze negatieve spiraal.
Wij zijn van mening dat juist ons bedrijf, vanwege het in eigen huis hebben van techniek, inrichtingen, catering en organisatorische know-how juist nu in staat is de passende oplossing te bieden binnen de meest aantrekkelijke prijs kwaliteit verhouding.
Wij rekenen dan ook op een succesvol 2009, waarin we elkaar allemaal zullen moeten helpen om met wat minder middelen het beste resultaat te bereiken.
Begin maart lanceren wij tevens onze nieuwe brochure, deze zal per post worden verstuurd of persoonlijk aan u worden gepresenteerd door een van onze medewerkers.
Henk en François Verhoeven
HV Productions accent your event!











